SEO optimalizace

SEO optimalizace - serch engine optimalization je česky - optimalizace / úprava pro vyhledávače. Tato optimalizace umožňuje posunout umístění Vašich webových stránek na přední místa ve vyhledávání na Seznamu, Googlu či v jiných vyhledávačích. Tím se o Vás doví více uživatelů, protože lidé většinou prochází pouze několik prvních stránek vyhledávání.
Lze ji rozdělit na vnitřní (on-page) a vnější (off-page).

Vnitřní SEO optimalizace

Takzvanou vnitřní on-page optimalizaci provádíme jako nedílnou součást našich návrhů webových stránek. Zahrnuje správné rozvržení webu, správně vytvořený kód bez chyb, texty s klíčovými slovy či frázemi, rozčlenění nadpisů, textů, zvýraznění, vybudování vnitřní struktury odkazů,  a pod...

Je samozřejmě možné provést i vnitřní SEO optimalizaci Vašeho stávajícího webu, který již nesplňuje Vaše požadavky.

cena on-page SEO250,-/stránka

Nejsme plátci DPH, cena je konečná.

 

Vnější SEO optimalizace

Vnější, off-page, optimalizace je déle trvající proces. Zahrnuje budování správných odkazů směřujících na Vaše webové stránky, zejména z webů tématicky spřízněných s Vaší činností, ze stránek často navštěvovaných, z oborových katalogů apod..

Tyto registrace provádíme ručně a hodnotíme katalogy na které je vkládáme.

Našim zákazníkům nabízíme propojení jejich webových stránek pomocí odkazů například na stránce pro výměnu odkazů. Na naší stránce a stránkách našich zákazníků.

Následnou kapitolou je analýza návštěvnosti, vyhledávaných klíčových slov pomocí Google Analytics. V tomto případě není SEO optimalizace jednorázová záležitost. Jde o déle trvající spolupráci a sledování statistik. Na jejím základě probíhá analýza a úprava webu pro zlepšení vyhledávanosti a zobrazované pozice především v nejpoužívanějších fulltextových vyhledávačích - Seznam.cz a Google. Toto sledování provádíme pouze po provedení kontroly vnitřní on-page optimalizace  webových stránek. SEO se musí provádět od základu.  Vnitřní chyby ve stránkách totiž ovlivňují vyhledávání. Proto je nutné tyto chyby eliminovat a připravit dobrý základ pro pozdější práci.

 

Ceník

Prolinkování webů5,-Kč/odkaz/rok

Propojení odkazy na stránce pro výměnu odkazů na našem webu a na webech našich zákazníku.

Zápisy do katalogů15,-Kč/registrace

Ruční zápis do jednoho internetového katalogu.

Google Analyticsod 650,- do 6500,- Kč/ měsíc

Cena je stanovena dle velikosti optimalizovaného webu.

Nejsme plátci DPH, cena je konečná.

Další informace