Webové stránky bez redakčního systému

Webové stránky bez redakčního systému nebo také statické webové stránky jsou vhodné pro klienty, kteří nepotřebují časté změny textů, grafiky či fotografií.

sipka vpravoCo jsou webové stránky bez redakčního systému?

Tyto stránky jsou jako každé jiné. Mají vzhled, kód, texty, obrázky, fotky, prostě všechny náležitosti webových stránek. K tvorbě nebo změně zobrazených informací či obrázků však potřebujete znalosti webdesignéra. Nemají totiž administrační rozhraní, které by Vám umožnilo tyto změny provádět. Proto se tento typ internetových stránek používá především pro weby, u kterých není třeba často měnit jejich obsah.

sipka vpravoCo je potřeba k vytvoření webových stránek?

K jejich návrhu nebo změně je zapotření ovládat kódy html, css, php... Mít znalosti validního návrhu internetových stránek, SEO, práci s grafickými programy i jistý estetický cit. Dále musíte znát rozdíly mezi jednotlivými prohlížeči. Neb i když to není u dobrého návrhu internetových stránek znát, každý prohlížeč zobrazuje programový kód Vašich webových stránek trochu jinak.

Proto k jejich aktualizaci potřebujete znalosti webdesignera/programátora (nejlépe nás ;-)), který připraví a vloží na Vaše webové stránky aktuální informace či fotografie.

Je na Vás, zda je pro Vás výhodné se toto všechno učit nebo si najmete profesionála, který již vše ovládá a ve finále Vás vyjde levněji a Váš web vybuduje na profesionální bázi.

sipka vpravoPro koho jsou vhodné?

Tyto statické stránky jsou tedy vhodné pro velikostí malé až střední webové stránky bez nutnosti časté aktualizace obsažených informací.

sipka vpravoCo obsahují naše návrhy webových stránek?

  • vytvoření grafického vzhledu dle Vašeho přání
  • vytvoření kódu webových stránek (html,css,js,php)
  • vložení a úprava textů, obrázků, fotografií
  • vnitřní SEO optimalizaci webových stránek
  • vybrání vhodného doménového jména (adresy webových stránek) a jeho registrace
  • případné doporučení a zajištění webhostingu
  • spuštění internetových stránek na webhostingu

Registraci adresy a webhosting platí jejich majitel, tedy Vy. Doporučíme Vám levný, ale přesto velmi profesionální webhosting!

CenaCeník

Cena za hlavní stranu je2000,-Kč

plus každá další strana 1000,-Kč

Nejsme plátci DPH, cena je konečná.

 

sipka vpravoCHCETE SI SVÉ WEBOVÉ STRÁNKY OVLÁDAT SAMI?


Potom přejděte na WEBOVÉ STRÁNKY s REDAKČNÍM SYSTÉMEM.

Další informace