Skip to main content

Tvorba e-shopů

na základě CMS Joomla! a VirtueMart

Pokud chcete e-shop levně a rychle,
pronajměte si ho..., ale...

Pokud chcete skutečně funkční e-shop, vytvoříme Vám ho...
Nebudeme Vám lhát, chce to mnoho vědomostí, pokud si jakýkoli e-shop budete chtít úspěšně spravovat sami.
A pokud ne, opět jsme tu pro Vás my a můžeme e-shop spravovat za Vás.

Dveře podlahy schody e-shop

Webové stránky s redakčním systémem Joomla! a e-shopem VirtueMart
Dveře podlahy schody shop

Logo VirtueMart

Logo e-shopové komponenty VirtueMart

Co je tedy e-shop VirtueMart ?

VirtueMart je Open Source (tzn. software VirtueMart je zdarma!) rozšíření německé společnosti iStraxx pro redakční systém Joomla! . Již v základní verzi obsahuje vše potřebné pro funkční e-shop. Poté můžete e-shop libovolně rozšiřovat o další funkce, které prodávají další softwarové firmy pro tento velmi oblíbený e-shop, jenž u nás používají stovky e-shopů.

VirtueMart lze napojit na různé účetní systémy jako je např. Pohoda, Money S3, Helios. Můžete ho spojit s platebními bránami jako je GoPay, PayU, PayPal a další. Exportovat své feedy (soupisy zboží) na Heuréku či Zboží.

Co získáte ?

VirtueMart je Open Source - VirtueMart je zdarma! A tedy za vlastní komponentu VirtueMartu, stejně jako za redakční systém Joomla! neplatíte žádné poplatky. S e-shopem si můžete dělat co chcete. Není vázán na doménu ani webhosting. Dokonce ani na nás. V České republice se tomuto řešení věnují desítky programátorů...
Ani rozšíření, které nakoupíte pro VirtueMart od třetích stran, nejsou nijak vázány.

Za co nás tedy platíte ?

Jednoduše za spuštění e-shopu. Ale než se spustí, tak je potřeba provést mnoho práce. Po analýze Vašeho záměru vytváříme webové stránky e-shopu, jeho vzhled, vytváříme grafiku, nastavujeme funkčnosti e-shopu a jeho rozšíření, napojujeme na Heuréku, Zboží, Google a pod... Případně naplňujeme produkty, jejich informacemi s ohledem na SEO a mediálními soubory...

Co pro Vás můžeme udělat?

  • Vytvořit nový e-shop přizpůsobený všem velikostem displejů - responzivní zobrazení.

  • Aktualizovat Váš stávající e-shop a to jak obsahem, tak i samotný redakční systém Joomla!, VirtueMart i šablony, komponenty a pluginy.

  • Zaškolit Vás v ovládání VirtueMartu .

  • Změnit design Vašeho webu.

  • Provádět pravidelnou správu Vašich webových stránek s redakčním systémem Joomla! a VirtueMartem .

  • Napojit Vaše webové stránky na různé druhy sledování návštěvnosti - Seznam, Zboží, Heuréka, Google, ...

Webové stránky s redakčním systémem Joomla! a e-shopem VirtueMart
Krby kamna Kalous

A za kolik?

Cena nového e-shopu se základními funkcemi VirtueMartu začíná na 25 000Kč s DPH.


Vytvoření webových stránek se standardními funkcemi redakčního systému Joomla! a VirtueMartu, vyplnění obsahem, zhotovení grafiky, nastavení VirtueMartu, nastavení kategorií a v každé jeden produkt, nastavení SEO, instalace a spuštění na webhostingu (například u Wedos.cz), úvodní školení v použití VirtueMartu.

Základní funkce e-shopu VirtueMart

Produkty

Produkty

VirtueMart dokáže bez problémů spravovat desetitisíce položek, které si přehledně řadíte do kategorií. Jeden produkt je možné vložit do několika kategorií. Každý produkt má možnost krátkého i dlouhého popisu. Možnost přiřazení vlastností pro volbu zákazníkem a filtrování, vložení obrázků, pdf ke stažení.

VirtuMart podporuje prodej zboží ke stažení, jako jsou třeba e-knihy, audio, video, software...

Parametry produktů

Pomocí vlastních polí, dodáváte jednotlivým produktů jejich vlastnosti, které si Váš zákazník následně zvolí. Např. různé druhy dekorů, barev, velikost. Tyto vlastní pole mohou být příplatkové či ne.

Související zboží

U každého produktu si můžete navolit jaké související zboží nebo kategorie se bude u produktu zobrazovat.

Kategorie produktů

Zboží, které vložíte do svého e-shopu řadíte do libovolné struktury kategorií.

Ceny, doprava, platba

Ceny, slevy a měny

VirtueMart obsahuje velmi široké možnosti nastavení ceny produktů od měny přes daně, slevy a operace s nimi. Rovněž možnost skupinového ovlivňování cen produktů, tak i ceny jednotlivých produktů.

Doprava

Samozřejmostí VirtueMartu je možnost vytvoření ceny dopravy dle dopravních modelů jednotlivých dopravců dle váhy, počtu, ceny, země, dopravy zdarma atd.

Platba

Základní možností VirtueMartu jsou samozřejmě dobírka, platba převodem, ale i platební brány PayPal, 2Checkout, eWay, Worldpay, PayMate. Je však možné doinstalovat i české platební brány jako je GoPay, PayU...

Jednostránková pokladna

Pokladna VirtueMartu může fungovat jak v klasickém několika krokovém režimu pokladny, tak i pomocí různých pokladních komponent i jako jednostránková pokladna.

Správa zásob a objednávek

Faktury

VirtueMart vytváří základní faktury, které odešle na e-mail zákazníkovi. Avšak pomocí komponenty VM Invoice, která může fungovat v manuálním i automatickém režimu, dokážete vytvořit jakoukoli fakturu i jako pdf soubor.

Správa objednávek

VirtueMart obsahuje přehledné rozhraní, pomocí kterého máte přehled o stavu objednávek Vašich zákazníků. Systém dokáže posílat automatické e-maily v závislosti na stavu objednávky - např. potvrzeno, vyřizuje se, odesláno, apod..

Skladové zásoby

VirtueMart sleduje skladové zásoby zboží a lze nastavit různé funkce, když zboží momentálně není na skladě - Zákazníkovi zobrazí např. datum dostupnosti nebo nelze objednat nebo třeba dotaz na dostupnost zboží... Zároveň dokáže odeslat upozornění, že zboží je na skladě málo nebo zákazníkovi, že je již zboží na skladě.

Uživatelské účty

Zákaznické účty

Zákazníci se mohou do e-shopu zaregistrovat, vytvořit si tak svůj účet, ve kterém mohou sledovat své objednávky, měnit své údaje, stahovat faktury atd...

Skupiny zákazníků

Zákazníky můžete řadit do skupin a přiřazovat jim různé produkty, ceny,  slevy...

VirtueMart jako katalog

VirtueMart jako katalog

VirtueMart může sloužit i jako přehledný produktový katalog - nezobrazí se tlačítko pro nakoupení a pokladna.

Rozšíření pro VirtueMart

Pro VirtueMart existuje velké množství rozšiřujících komponent a pluginů, které rozšiřují základní funkčnosti o další množství funkcí.

Jedny z mnoha rozšíření pro VirtueMart
VirtueMart rozšíření